פתרון ProjectParty – ממשק ALM PPM

מכירים את זה שהמפתחים עובדים במערכת ALM ואתם עובדים במערכת PPM והן לא מדברות זו עם זו? לא, זאת לא התחלה של בדיחה, אלא המציאות בארגונים רבים. גם בעולם ניהול פרויקטים חווים את הבעיה של “ריבוי מערכות”. חוסר הסנכרון הכואב והעדר השפה בין שתי המערכות מקשה על המעקב אחר הפרויקטים והמשאבים וניהול פורטפוליו באופן פשוט ואינטואיטיבי.
אנחנו מבינים שהיכולת לשנות נורמות עבודה, לאחד מערכות ולהתאים תהליכי עבודה ובנוסף העדכונים והדיווחים הידניים במערכות מעיקים, ולכן יישמנו פתרון שיהפוך את החיים של כולם לקצת יותר פשוטים, באמצעות סנכרון אוטומטי בין המערכות, בהתאם למתודולוגיה של הארגון. כל אחד מהגורמים חי “בעולם שלו” ולמרות זאת מתאפשרת בקרה שלמה ומתקבלת תמונת מצב מלאה.
בניית ממשק טוב ויעיל בין המערכות לא מבוסס רק על ידע טכנולוגי. בכל ארגון עובדים קצת אחרת –  בשיטות אחרות, במתודולוגיה אחרת, מבנה ארגוני שונה ותרבות ארגונית אחרת ויש צורך בהתאמה ייעודית של הממשק לאופי ותרבות הארגון.
בדיוק כאן באים לידי ביטוי הניסיון והמומחיות שלנו. מצד אחד ניסיוננו הרב בעולם ניהול הפרויקטים מאפשר לנו לאפיין ולמפות את הצרכים של מנהלי הפרויקטים, לדעת איפה הכאבים שלכם, מה הגמישות שלכם ולאן ניתן לקדם את הארגון. מצד שני, ההתמחות בעולם התוכנה והפתרונות הטכנולוגיים מאפשרים לנו לפתח את הממשק הייעודי והמתאים ביותר לחברה.