פתרונות BI

לחברת אורנביט עומד סט ייחודי של יכולות וכישורים בתחום ה- BI בזכות המומחים שהיא מעסיקה. השילוב המצטבר של הנסיון הרב וכן היכולת לפתח פתרונות BI מקצה לקצה (דוחות, דשבורדים וכו’) תוך שימוש ומקסום פלטפורמת ה- BI הקיימת בארגון, מביאה פתרון איכותי בזמן קצר התומך בתהליכי קבלת ההחלטות בארגון.

המשך

פתרונות תוכנה מותאמים ללקוח

תוכנת מדף לא תמיד מצליחה לענות על הצורך המלא של הארגון, וגם אם הפונקציונליות הספציפית קיימת לרוב אין צורך ב”מפלצת” הגדולה הזו, שבדר”כ עולה לא מעט כסף ודורשת משאבי תחזוקה רבים.

המשך

פתרון ProjectParty – ממשק ALM PPM

מכירים את זה שהמפתחים עובדים במערכת ALM ואתם עובדים במערכת PPM והן לא מדברות זו עם זו? לא, זאת לא התחלה של בדיחה, אלא המציאות בארגונים רבים. גם בעולם ניהול פרויקטים חווים את הבעיה של “ריבוי מערכות”. חוסר הסנכרון הכואב והעדר השפה בין שתי המערכות מקשה על המעקב אחר הפרויקטים והמשאבים וניהול פורטפוליו באופן פשוט ואינטואיטיבי.

המשך

איכות ספקים

בכל גוף גדול קיימת מערכת לניהול רכש, אך במרבית המקרים היא מאוד מינימלית וכוללת אפשרויות מועטות ובעיקר מוכוונת זמן הווה. מנהלי הרכש “הולכים לאיבוד” בין כל הספקים, ולא תמיד מצליחים לדעת איך הם מתפקדים לאורך זמן, האם הם עומדים בזמנים וכמובן מהי איכות השירותים והתוצרים שהם מספקים. ובכלל באיזה ספקים כדאי לי להשקיע להפוך ל- Business Partner איכותיים.

המשך